Narty

LICENCJONOWANA SZKOŁA NARCIARSTWA I SNOWBOARDU NA WIEŻYCY

Zapraszamy do nauki na nartach i snowboardzie w Licencjonowanej Szkole Narciarstwa i Snowboardu MorSKI na stokach Wieżycy-Koszałkowo.

Kamera on-line OŚRODKA KOSZŁAKOWO tutaj.

Strona internetowa OŚRODKA KOSZŁAKOWO tutaj.

Rezerwacja lekcji: tel. 791 609 515

NR KONTA mBANK DO WPŁAT:  48 1140 2004 0000 3602 7483 6386

IMG-1195

Lekcje dla dzieci

Uwielbiamy pracę z dziećmi. Szkolimy już od najmłodszych lat, dbając o to, aby uczyć przez zabawę.

Lekcje dla dorosłych

Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. Na lekcjach z nami jest zawsze wesoło.

Przedszkole narciarskie

Zapewniamy małe grupy, kompletny sprzęt, wykwalifikowana i doświadczoną kadrę oraz klimatyczną bazę MorSKI.

Szkółkę narciarską

Nasi instruktorzy dopasują trudność wykonywanych zadań do kondycji i umiejętności ucznia.

Klub narciarski

Naszym priorytetem jest profesjonalne szkolenie oraz bezpieczeństwo naszych kursantów.

Szkolenie na tyczkach

Kładziemy nacisk na pozytywne motywowanie uczniów, pamiętając że sport to dobra zabawa.

Profesjonalnie zawody w slalomie

Profesjonalnie przygotowane zawody w slalomie.

Cennik

Szkolenie sezon niski

Ilość os.50 min
5+45 zł
  • Rezerwacje telefoniczne wymagają opłaty min. 20 min przed zajęciami
  • Na zajęciach obowiązkowy jest kask dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia. Dla dorosłych zalecany.
  • Przyjmujemy płatności w gotówce, karta płatniczą oraz blik.
  • Cena szkolenia nie obejmuje karnetu ucznia.
  • Osoby wyporzyczjące sprzęt prosimy o udanie się do wypożyczalni 40 minut przed zajęciami

AktywnośćKoszt
Przedszkole narciarskie500 zł/ 5*1h50 min
Weekendowe przedszkole narciarskie220 zł/ 2* 1h50 min
Szkółka narciarska500 zł/ 5*1h50 min
Weekendowa szkółka narciarska220 zł/ 2* 1h50 min
Klub narciarski55zł/ 2h lekcyjne (płatne za cały miesiąc)
80 zł/ 2h lekcyjne (płatne jednorazowo)
  • 1H LEKCYJNA = 50 MINUT
  • Kurs =10 h szkolenia

Szkolenie sezon wysoki

Ilość os.50 min
5+45 zł
  • Sezon wysoki 24.12.2021 – 02.01.2022 oraz 14.01.2022 – 28.02.2022
  • Rezerwacje telefoniczne wymagają opłaty min. 20 min przed zajęciami
  • Przyjmujemy płatności w gotówce, karta płatniczą oraz blik.
  • Cena szkolenia nie obejmuje karnetu ucznia.

AktywnośćKoszt
Przedszkole narciarskie500 zł/ 5*1h50 min
Weekendowe przedszkole narciarskie220 zł/ 2* 1h50 min
Szkółka narciarska500 zł/ 5*1h50 min
Weekendowa szkółka narciarska220 zł/ 2* 1h50 min
Klub narciarski55zł/ 2h lekcyjne (płatne za cały miesiąc)
80 zł/ 2h lekcyjne (płatne jednorazowo)
  • 1H LEKCYJNA = 50 MINUT
  • Kurs =10 h szkolenia

Przedszkole narciarskie

Szkółka narciarska

Klub narciarski

Weekendowe przedszkole narciarskie

Weekendowa szkółka narciarska

Zawody narciarskie

Nasz team

Zapewniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która indywidualnie podchodzi do każdego kursanta. Naszym priorytetem jest profesjonalne szkolenie oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

Ewelina

Instruktor narciarstwa

Isia

Instruktorka narciarstwa PZN

Karol

Instruktor narciarstwa PZN

FAQ

Ciepłe ubranie chroniące przed wiatrem i śniegiem, kask narciarski (dla dzieci do 16 roku życia wymagany), rękawiczki oraz sprzęt narciarski. Nart nie na zarezerwować w szkole, trzeba wypożyczyć je wy wyczalni, która znajduje się obok szkoły narciarskiej. Na lekcje trzeba mieć swój karnet na wyciągi.

Uczymy dzieci już od 3 roku życia. Zachęcamy do zapisania dziecka na 1 lekcję, po której będziemy mogli ocenić czy jest ono w odpowiednim wieku do szkolenia oraz co najważniejsze, czy dziecku podoba się ten sport. Z doświadczenia wiemy, że dzieci to uwielbiają 🙂 W zajęciach grupowych mogą uczestniczyć dzieci od 5 roku życia.

Tak, jak najbardziej. Osoba bez przygotowania fizycznego może się uczyć. Instruktor dopasuje trudność wykonywanych zadań do kondycji ucznia.

Niestety, nie mamy możliwości rezerwacji sprzętu dla Państwa w wypożyczalni. Na lekcje trzeba przybyć ze sprzętem, swoim lub wypożyczonym uprzednio z wypożyczalni.

Lokalizacja

Nasza szkoła znajduje się na Stacji Narciarskiej Wieżyca -Koszałkowo. Jesteśmy usytuowani w kontenerze biurowym po prawej stronie głównego parkingu, na przeciwko restauracji Biały Miś i obok orczyka dla początkujących. Obok szkoły znajduje się również plac zabaw.
Dokładny adres:
Wieżyca 32, 83-315 Szymbark