791 609 515
kontakt@szkolamorski.pl

OBOZY WINDSURFINGOWO-SURVIVALOWE

WINDSURFINGOWA PRZYGODA

Obóz dla dzieci i młodzieży od 9 do 17 lat to połączenie profesjonalnego szkolenia windsurfingowego, zajęć ogólnorozwojowych i elementów survivalu. Dzieci spędzają aktywnie czas nad samym brzegiem jeziora mieszkając w namiotach lub w przyczepach kempingowych.
​Zapewniamy smaczne wyżywienie w restauracji Stolemowa Grota.

Startujemy w każdą sobotę od powitalnego ogniska na plaży. W kolejne dni dużo pływamy na windsurfingu, w programie mamy zajęcia ogólnorozwojowe, ogniska, kino letnie nad brzegiem jeziora, przejażdżkę szybką łodzią motorową oraz na bananie, zajęcia na rolkach, a na zakończenie regaty i nagrody. W trakcie obozu uczymy się również jak rozpalać ognisko, taklować żagle, rozkładać namioty. Zajęcia kończymy w piątek. Zapraszamy rodziców do przyjazdu w sobotę wcześniej i zapoznania się z nami i z naszą bazą.

Naszym priorytetem jest profesjonalne szkolenie, świetna zabawa oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach, 90% obozowiczów wraca do nad na kolejne wakacje. Obóz z MorSKI to sportowa przygoda, a wyjątkowy surferski klimat w bazie MorSKI w Nadolu zapewnią niezapomniane wspomnienia.

Posiadamy licencje organizatora turystyki o numerze 764 (nadana przez wojewodę pomorskiego) oraz obozy są zgłoszone do kuratorium oświaty.

morski-18
dzieci od 9 do 17 lat
1540 PLN

Cena kursu zawiera:
7 noclegów w namiocie, namiot we własnym zakresie (dopłata do wypożyczenia namiotu 100zł/os, dopłata do noclegu w przyczepie kempingowej 2-osobowej 460zł/os)
wyżywienie w restauracja Stolemowa Grota (śniadanie, obiad dwudaniowy, kolacja)
szkolenie windsurfingowe 3h dziennie
sprzęt windsurfingowy
piankę
przejażdżkę szybką łodzią motorową,
animacje (ogniska, łowienie ryb, zabawy i gry, kino letnie)
przejażdżkę na bananie

olimpiadę sportowa

Zajęcia ze wspinaczki na ściance spinaczkowej NOWOŚC!

24h opiekę nad obozowiczami

Cena nie zawiera:
ubezpieczenia OC NNW
dojazdu (możliwość transportu z `Gdańska i Warszawy oraz z innych miejscowości w przypadku większej grupy)

zarezerwuj

Dodatkowe informacje

Wiek obozowiczów

Grupa I 9-12 lat
Grupa II 13-17 lat

Zakwaterowanie

Namioty 2 os. lub przyczepy kempingowe 2-4 os.

Opieka

Kadra MorSKI składa się z doświadczonych instruktorów windsurfingu oraz opiekunów kolonijnych, którzy są absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego.

Animacje

Olimpiada sportowa, zawody w badmintona, zawody w piłkę wodną, ogniska na plaży, pływanie na bananie za motorówką, podchody, przejażdżka łodzią motorową, spływ kajakowy, zajęcia na rolkach, strzeżone kąpielisko, ścianka wspinaczkowa, kino letnie.

Sprzęt

Zapewniamy profesjonalny sprzęt windsurfingowy, kamizelkę ratunkową, pianki, trapez, motorówkę asekuracyjną.

Program

Sobota
od 16:00
Kwaterowanie
19:00 Powitalne ognisko

Niedziela – Piątek
8:30
Śniadanie
10:00 do 14:00 Zajęcia z windsurfingu z przerwą
14:30 Obiad
16:00 Animacje/wykłady/olimpiada sportowa
19:00 Kolacja
Wieczorne animacje

Sobota
8:00 śniadanie
9:00 wykwaterowanie

Istnieje możliwość dodatkowego noclegu w sobotę oraz śniadania w niedzielę rano, koszt 200 zł

Zapisy

Prosimy o wysłanie zgłoszenia, mailowo na adres: szkolamorski@gmail.com lub przez formularz kontaktowy

Konieczne wcześniejsze zapisy oraz wpłata zaliczki w wysokości 400 zł/osoba w celu rezerwacji miejsca na konto:

Santander S.A.
63 1090 1098 0000 0001 4349 4033
Biuro Turystyczne Morski Karol Kamiński
ul. Jabłoniowa 25A/25
80-175 Gdańsk
(z dopiskiem imię i nazwisko, termin i rodzaj kursu)

Prosimy wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIOWEJ oraz zapoznania się z regulaminem obozu. Wypełnioną kartę można przesłać na adres e-mail: kontakt@szkolamorski.pl, koniecznie jest dostarczenie oryginału pierwszego dnia obozu do organizatora.

UWAGA! ABY GRUPA WYSTARTOWAŁA MUSI ZGŁOSIĆ SIĘ MIN. 4 UCZESTNIKÓW.

W wiadomości proszę podać:

1. Imię i nazwisko kursanta
2. Wiek
3. Telefon kontaktowy
4. Rodzaj i termin kursu

Zabieramy za sobą:

 • ręcznik
 • strój kąpielowy
 • krem z filtrem przeciwsłonecznym
 • czapka
 • buty do pływania (zalecane)
 • rękawiczki do pływania (zalecane)
 • rolki, ochraniacze, kask

Terminy

 

  1. 10 – 17.07.2021
  1. 17 – 24.07.2021
  1. 7 – 14.08.2021
  1. 14 -21.08.2021

Zobacz inne kursy!

Jesteśmy licencjonowaną szkołą narciarstwa i windsurfingu od 2010 roku. Naszym celem jest nauczanie sportów zimowych i letnich, stosując najlepsze metody nauczania w jak najlepszej atmosferze. Naszym priorytetem jest profesjonalne szkolenie i bezpieczeństwo naszych kursantów.