PÓLKOLONIE NARCIARSKIE

PÓŁKOLONIE NARCIARSKIE WIEŻYCA ( 7-15 lat)

Twoje dziecko kocha śnieg i sport? Zaplanuj z nami narciarską przygodę swoich dzieci!

Półkolonie Narciarskie Gdańsk i Elbląg to oferta dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki na nartach oraz tych, które już doskonalą swoje umiejętności. Metody zajęć z dziećmi i młodzieżą, są sprawdzone i bezpieczne, dostosowane do możliwości psychicznych i fizycznych dzieci. Program szkolenia jest oparty na programie nauczenia Polskiego Związku Narciarskiego. Dzieci uczą się zasad bezpieczeństwa oraz jazdy na nartach od podstaw. Naszym mottem jest, że narciarstwo dla dzieci to przede wszystkim zabawa i dużo radości.

• Opieka nad dziećmi w godzinach 7.00-16.30
  • Nauka w grupach ok. 7 osobowych
  • 4 godziny jazdy dziennie z instruktorem przez 5 dni (20h)
  • Dwudaniowy obiad
  • Ognisko z kiełbaskami
  • Zjazdy na snowtubingu
  • Wykwalifikowana i doświadczona kadra
  • Dojazd z Gdańska i Elbląga
szkolamorski-narty-_DSC9837
Półkolonia narciarska
820 PLN 5dni
4h/dziennie (20h szkolenia)
Szkolenie narciarskie z licencjonowanymi instruktorami
Zajęcia w grupie
Opiekę nad dziećmi od 7:00 do 16:30
Dwudaniowy obiad (Gościniec u Gosi)

Karnetu
Wypożyczenia sprzętu
KASKU (wymaganego na zajęciach)

INFORMACJA O KARNECIE:

Cena za karnet to 190zł +20 zł kaucji zwrotnej. Cena za karnet jest zmienna, w zależności od liczby wjazdów dokonanych przez każdego uczestnika. Grupy początkujące mogą nie wykorzystać wszystkich wjazdów (w takim wypadku można zwrócić niewykorzystane punkty), w grupie zaawansowanej może zdarzyć się, że będzie trzeba dokupić wjazdy.

Organizator półkolonii nie bierze odpowiedzialności za zgubiony karnet uczestnika półkolonii. Zachęcamy do chowania karnetu w specjalnej kieszeni na karnet lub zakupu opaski na karnet dostępnej w kasach.

INFORMACJA O WYPOŻYCZENIU SPRZĘTU:

Wypożyczenie nart, butów, kijków oraz kasku jest możliwe w wypożyczalni „Alicja”, znajdującej się na terenie Stacji Narciarskiej Wieżyca-.Koszałkowo (tel.: 58 684 38 16). Sprzęt można wypożyczyć w niedziele poprzedzającą półkolonie i pozstawić go w wypożyczalni z informacją, że jest przeznaczony na półkolonie MorSKI. Instruktorzy oraz organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za wypożyczony sprzęt. Koszty związane z uszkodzeniem lub zgubieniem sprzętu pokrywają rodzice lub opiekunowie. Ostatniego dnia, uczestnicy półkolonii pod opieką instruktorów, zwrócą sprzęt do wypożyczalni „Alicja” na stoku (nie będzie konieczna obecność rodziców lub opiekunów).

Aktualne ceny na sezon 2019/2020 za wypożyczenie sprzętu znajdują się tutaj Kilka wypożyczali znajduje się w Trójmieście np. AWF. Zachęcamy do zakupu sprzętu używanego, często jest to podobny koszt do tygodniowego wypożyczenia (np. na olx.pl)

WAŻNA INFORMACJA!

Uprzejmie prosimy o CZYTELNE PODPISANIE sprzętu narciarskiego, jak i akcesoriów (kasku, rękawic, kominiarek). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubione rzeczy, aczkolwiek będziemy dokładać starań, aby dzieci nie zapominały rzeczy.

PÓŁKOLONIE NARCIARSKIE GDAŃSK: PLAN ZAJĘĆ DLA GDAŃSKA

• 7.00-7.30 zbiórka na parkingu przy AUCHAN ul. Szczęśliwa* (miejsce zbiórki może ulec nieznacznej zmianie, w promieniu kilku km)
  • 7.30 odjazd
  • 9.30-11.30 szkolenie narciarskie
  • 12.00 obiad
  • 13.00-15.00 szkolenie narciarskie
  • 15.15 odjazd autokaru
  • 16.30 planowany powrót autokaru

PÓŁKOLONIE NARCIARSKIE ELBLĄG: PLAN ZAJĘĆ DLA ELBLĄGA

• 7.00-7.20 zbiórka przy trasie S7 (miejsce zbiórki może ulec nieznacznej zmianie, w promieniu kilku km)
  • 7.20 odjazd
  • 9.30-11.30 szkolenie narciarskie
  • 12.00 obiad
  • 13.00-15.00 szkolenie narciarskie
  • 15.15 odjazd autokaru
  • 16.45 planowany powrót autokaru

Osobiście, telefonicznie lub mailowo.
Prosimy o podanie:
1. Imię i nazwisko dziecka
2. Wiek dziecka

tel. 791 609 515, adres e-mail: kontakt@szkolamorski.pl

Konieczne wcześniejsze zapisy oraz wpłata zaliczki w wysokości 200 zł.

Wpłata zaliczki na konto:
NR KONTA mBANK
48 1140 2004 0000 3602 7483 6386
Jadwiga Kamińska Szkoła Narciarstwa i Windsurfingu Morski
ul. Fromborska 19/42
(z dopiskiem imię i nazwisko dziecka, termin i rodzaj kursu)

Prosimy wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIOWEJ oraz zapoznania się z regulaminem półkolonii. Wypełnioną kartę można przesłać na adres e-mail: kontakt@szkolamorski.pl, koniecznie jest dostarczenie oryginału pierwszego dnia kolonii do organizatora.

UWAGA PROMOCJA!!!! POLEĆ KOLEGĘ LUB KOLEŻANKĘ

*zapisz znajome dziecko i otrzymaj za polecenie 50 zł dla Twojego dziecka i dla niego., prosimy przy zapisie o podanie informacji kogo polecacie, a osoba polecona musi podać polecającego. Obydwie osoby otrzymają zniżkę 50 zł. Zniżkę można otrzymać tylko raz. Zniżka dotyczy wyjazdów z Gdańska.

1. 20-24.01.2020 r.
2. 27-31.01.2020 r.