Przedszkole narciarskie

Szkolenie narciarskie dla najmłodszych ( 5 -7 lat)

• Nauka od podstaw
  • 2 godziny jazdy dziennie z instruktorem przez 5 dni
  • Przerwa z poczęstunkiem
  • Wykwalifikowana i doświadczona kadra
  • Opieka nad dziećmi
  • Małe grupy
  • Zawody
szkolamorski-narty-_DSC9837
Przedszkole narciarskie
450 PLN / 5dni
2h dziennie (10h szkolenia)

• Szkolenie narciarskie z licencjonowanymi instruktorami MorSKI
  • Zajęcia w grupie
  • Opiekę nad dziećmi
  • Przekąskę w formie batonika
  • Korzystanie z materiałów dydaktycznych szkoły

• Karnetu
    • Wypożyczenia sprzętu
  • KASKU (wymaganego na zajęciach)

PLAN ZAJĘĆ

10.00 Spotkanie z instruktorem przy strefie dla początkujących Ziajalandia przy fladze MorSKI, trzeba być już gotowym do zajęć ze sprzętem narciarskim i karnetem

10.00-11.50 zajęcia na śniegu, w zajęcia wliczona jest 10 minutowa przerwa na stoku + poczęstunek

Kurs jest zwieńczony mini-zawodami narciarskimi w których uczestniczą wszystkie dzieci. Na koniec zawodów każde dziecko otrzyma dyplom i nagrodę. Dzieci po zakończonym kursie zapraszamy do Klubu Narciarskiego (INFO TUTAJ)

Zapraszamy rodziców do uczestniczenia w programie i oglądania zajęć na stoku z odpowiedniej odległości, aby nie przeszkadzać dzieciom.

Godzina lekcyjna = 50min.

Prosimy o zakup karnetu o wartości 90 zł, w przypadku wykorzystania wszystkich punktów, będzie trzeba dokupić karnet. W przypadku niewykorzystania punktów, będzie możliwy ich zwrot w kasach.

Link do wypożyczalni sprzętu na stoku KLIKNIJ TUTAJ.

Osobiście, telefonicznie lub mailowo. Prosimy o podanie:

1. Imię i nazwisko dziecka
  2. Wiek dziecka
  5. Poziom umiejętności dziecka, według poziomów:
Poziom O:
początkujący, nigdy nie był/a na nartach
Poziom  1:
umie jechać pługiem, hamować, skręcać
Poziom 2:
umie hamować, skrecac, wjeżdzać wyciągiem orczykowym, zaczyna łączyc narty
Poziom 3:
zaawansowany, jeździ równolegle, wjeżdza wyciągiem, skręt stop

tel. 791 609 515, adres e-mail: kontakt@szkolamorski.pl

UWAGA! ABY GRUPA WYSTARTOWALA MUSI ZGŁOSIĆ SIĘ MIN. 3 DZIECI. Konieczne wcześniejsze zapisy oraz wpłata zaliczki w wysokości 200 zł.

Zaliczkę proszę przesłać na konto:
NR KONTA mBANK
48 1140 2004 0000 3602 7483 6386
Jadwiga Kamińska Szkoła Morski
ul. Jabłoniowa 25A/25
(z dopiskiem imie i nazwisko dziecka, termin i rodzaj kursu)

Istnieje możliwość dołączenia do grupy w zależności od poziomu zaawansowania dziecka oraz wolnych miejsc w grupie. W przypadku małej frekwencji proponujemy lekcje indywidualne.

1. 15.02-19.02.2021 r.
2. 21.02-25.02.2021 r.