Rezerwacja Lekcji: 790 818 069 Windsurfing/Kite:694 989 284

San Pellegrino & Alepe Lusia

San Pellegrino & Alepe Lusia -Falcade Wyjazd rodzinny
20–27.01.2024 | 560 EURO 

HIPNOTYZUJĄCA KRAINA!

Falcade spokojna i urocza wioska narciarska położona pomiędzy masywem lodowca Marmolada, Civettą, Pale di San Martino i szczytami Focobon, Cime d’Auta, Col Margherita i Alpe Lusia. Miejscowość usytuowana bezpośrednio pod wyciągami ośrodka narciarskiego Tre Valli. W styczniu 2003 roku Falcade zdobyło I miejsce w rankingu najlepszych miejscowości narciarskich we Włoszech (utrzymanie tras, dojazd do wyciągów, normy ekologiczne), zostawiając w tyle najsłynniejsze alpejskie miejscowości. . Topowa trasa Rossignol do Falcade jest jedną z najlepszych w Dolomitach.

Arena narciarska San Pellegrino- Alpe Lusia, położona pomiędzy miejscowościami Moena i Falcade, na wysokości 1918 metrów, rozpościera się u stóp łańcucha górskiego Monzoni. Przez obszar przebiega ponad 100 km tras narciarskich. Znajduje się tu 23 najnowocześniejsze wyciągi narciarskie.W Sanpe Snow Park miłośnicy deski snowboardowej znajdą zarówno instalacje dla początkujących, jak i jumpy wymagające większego doświadczenia. Karuzela narciarska porwie wszystkich ukazując niezapomniane widoki na Dolomity i najsłynniejsze szczyty: Marmolada, Cime d’Asta, Civetta i Pelmo, masyw Pale di San Martino. Każdy, bez względu na poziom sprawności, nawet najbardziej wymagający narciarz, znajdzie tu coś dla siebie.

Długość tras Zjazdowych: 100 km

Najdłusza trasa : 5 km

Stacja dolna 1190

Stacja górna 2520 m.n.p.m

Zakwaterowanie

Hotel Stella Alpina w Falcade znajduje się w centrum miejscowości  w spokojnej okolicy, która pozwala dotrzeć zarówno do wyciągów narciarskich, jak i do początku trasy biegowej, która przebiega tuż za hotelem w zaledwie kilka minut. Tawerna i bar w hotelu Stella Alpina są idealnym miejscem na spędzenie wieczorów z przyjaciółmi lub na chwilę relaksu, delektując się kieliszkiem dobrego wina. Jeśli wolą Państwo słodycze, lodziarnia w hotelu oferuje najbardziej klasyczne desery w okolicy.

CENA:

 • Osoba dorosła 560 Euro
 • Junior od 10 do 16 lat 450 Euro
 • Dziecko (3 do 10 lat) 320 Euro ( przy dwóch pełnopłatnych osobach dorosłych)
 • Baby od (0 do 2.99 la) 20  (przy dwóch pełnopłatnych osobach dorosłych)

CENA ZAWIERA:

 • 7 noclegów w Hotelu Stella Alpina ***
 • wyżywienie (śniadanie w formie bufetu i obiadokolacja)
 • integracyjne prosecco na jednym ze stoków
 • szkolenie narciarskie grupowe 1.5h(jednorazowe) 
 • opieka rezydentów
 • apreski
 • animacje wieczorne

ANIMACJE:

 • Karaoke
 • kalambury
 • apreski
 • wykład z narciarstwa
 • wieczór gier i zabaw
 • bingo

DODATKOWO PŁATNE:

 • pokój jednoosobowy – dopłata 100 Euro
 • pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania dopłata 115 Euro.
 • pokój czteroosobowy jako trzyosobowy dopłata 115 Euro
 • szkolenie narciarskie
 • dojazd autokarem 900 zł
 • opłata klimatyczna 2,5 euro/doba

SKIPASY:

Osoba dorosła 230,00 Euro
Junior: 160,00 Euro urodzeni po 26.11.2008
dzieci do lat 8 Free urodzeni po 26.11.2016 (przy dwóch pełnopłatnych rodzicach)
Senior : 230,00 Euro

Szkolenie narciarkskie

Oferta została przygotowana na bazie wieloletniego doświadczenia instruktorów Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarstwa ( SITN, PZN) Pracujących na stokach australijskich, austryiackich, francuskich szwajcarskich, włoskich no i przede wszystkim polskich. Dzięki temu jesteśmy gwarancją jakości, bezpieczeństwa i niezapomnianej przygody w śnieżnych włoskich alpach. Od 7 Lat organizujemy wyjazdy narciarskie dbając o najmniejsze szczegóły . Starannie selekcjonujemy ośrodki narciarskie, skupiając się na bezpieczeństwie, łatwości i atrakcyjności tras, rodzinnej atmosferze oraz przystępnej cenie. Prowadzimy Licencjonowaną szkołę SITN PZN „MorSKI” dzięki czemu zapewniamy najlepsze szkolenie instruktorskie, wyłącznie z instruktorami SITN PZN. Nasza kadra jest po to aby zapewnić Państwu niezapomnianą przygodę, najwyższą jakość szkolenia, bezpieczeństwo , Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Ważne dla nas jest to, aby nauka z nami, oprócz bezpieczeństwa i wspaniałych postępów narciarsko-snowboardowych, przynosiła Państwu oraz Państwa dzieciom satysfakcję, dobrą zabawę i przyjemność.

2h dziennie/6 dni
2600 PLN

Cena obejmuje:
nauka jazdy na nartach od podstaw lub doskonalenie umiejętności na każdym poziomie
zaawansowania (również jazda na slalomie GS i SL)
2 godziny jazdy dziennie z instruktorem przez 6 dni
nauka w systemie 1:1 z instruktorem
codzienną video analizę
wykwalifikowana i doświadczona kadra SITN PZN
fotorelacje

Zarezerwuj
2h dziennie/6 dni
1000 PLN

Cena obejmuje:
nauka jazdy na nartach od poziomu podstawowego do zaawansowanego
2 godziny jazdy dziennie z instruktorem przez 6 dni
codzienna wideoanaliza
wykwalifikowana i doświadczona kadra SITN PZN
małe grupy (max 7 kursantów na jednego instruktora)
znaczniki
fotorelacje

Zarezerwuj
4h dziennie/6 dni
1400 PLN

Cena obejmuje:
Nauka jazdy na nartach od poziomu podstawowego do zaawansowanego
4 godziny jazdy dziennie z instruktorem przez 6 dni
codziennie wideoanaliza
Wykwalifikowana i doświadczona kadra SITN PZN
Małe grupy ( max 7 kursantów na jednego instruktora)
Znaczniki
Fotorelacje

Zarezerwuj
Szkolenia narciarskie dla dzieci i młodzieży
1600 PLN
Metody zajęć z najmłodszymi są sprawdzone i bezpieczne, dostosowane do możliwości psychicznych i fizycznych dzieci. Program szkolenia został oparty na wskazówkach Polskiego Związku Narciarskiego. Dzieci uczą się zasad bezpieczeństwa oraz jazdy na nartach od podstaw. Naszym mottem jest, że narciarstwo dla dzieci to przede wszystkim zabawa i dużo radości.

Cena obejmuje:
Nauka jazdy na nartach od poziomu podstawowego do zaawansowanego
4 godziny jazdy dziennie z instruktorem przez 6 dni
animacji wieczornych
Wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorską z kwalifikacjami Instruktora SITN PZN
Małe grupy
Zawody w slalomie gigancie
Fotorelacje

Cena nie obejmuje:
Skipasu
Dojazdu
Wypożyczenia sprzętu narciarskiego
Kasku
Wyżywienia
Noclegu

Uproszczony schemat zajęć:
9:30
Zbiórka na stoku
11:30 -12:30 Przerwa obiadowa z rodzicami*
15:30 Zakończenie zajęć, odbiór dzieci
17:00 Animacje wieczorne

Piątego dnia odbywają się zawody w slalomie gigancie oraz uroczyste zakończenie wraz z wręczeniem dyplomów i medali.
Ostatniego dnia podczas popołudniowej sesji odbywa się Family Day. Dzieci jeżdżą razem z rodzicami i instruktorem. Zajęcia te przeprowadzane są w formie zabawowej.

Animacje wieczorne:
Technika, kreatywność
– samodzielne tworzenie zabawek z „niczego”
Sztuka – przygotowanie przedstawienia teatralnego o tematyce narciarskiej
Rozrywka – gry i zabawy
Wiedza – nauka zasad bezpieczeństwa na stoku
Malarstwo – malowanie wspólnego obrazu na formacie papieru A0

Dodatkowe informacje:
* minimalna liczba uczestników to 4 osoby
* uczestnicy jeżdżą w koszulkach szkoły MorSKI
* zawody przeprowadzane są przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu filmy LISKI oraz ALGE.
* każdy uczestnik otrzymuje dyplom i drobny upominek
* podczas trwania przedszkola uczestnicy zdobywają umiejętności, które odpowiednio zaznaczają w swoim indeksie narciarza.

Zarezerwuj

Filmy z poprzednich wyjazdów

Galeria

Rezerwacja wyjazdu

Aby dokonać rezerwacji prosimy przesłać:
1. Imię i nazwisko każdego uczestnika oraz osoby podpisującej umowę
2. Data urodzenia
3. Adres Zameldowania
4. Pesel
5. Nr i serie dokumentu tożsamości
6. Data ważności dokumentu
7. Telefony Kontaktowe
8. W tytule rodzaj wyjazdu np: Gruzja hotel Marco Polo.

Wypełnienie „rezerwacji wstępnej” nie oznacza zawarcia umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wyjazdu z 2 tygodniowym wyprzedzeniem oraz zwrot pełnej zaliczki Klientowi.

Po sprawdzeniu dostępności miejsc skontaktujemy się z Państwem w celu dokonania pełnej rezerwacji. Wtedy również zostaną do Państwa przesłane dokumenty tj.: umowa-zgłoszenie w imprezie turystycznej oraz warunki uczestnictwa.

Z chęcią odpowiemy na Państwa dodatkowe pytania.

Karol Kamiński +48 694 989 284,
E-mail: wyjazdymorski@gmail.com