Weekendowe przedszkole narciarskie

Szkolenie narciarskie dla najmłodszych (5 -7 lat)

• 2 godziny jazdy dziennie z instruktorem przez 2 dni
  • Przerwa z poczęstunkiem
  • Wykwalifikowana i doświadczona kadra
  • Opieka nad dziećmi
  • Małe grupy (3-6 os)
szkolamorski-narty-_DSC9837
Weekendowe przedszkole narciarskie
220 PLN / 2 dni
2h dziennie (4h szkolenia)

• Szkolenie narciarskie z licencjonowanymi instruktorami MorSKI
    • Zajęcia w grupie
    • Opiekę nad dziećmi
    • Przekąskę w formie batonika
    • Korzystanie z materiałów dydaktycznych szkoły

• Karnetu
    • Wypożyczenia sprzętu
    • KASKU (wymaganego na zajęciach)

PLAN ZAJĘĆ

10.00 Spotkanie z instruktorem przy szkole MorSKI, kontener biurowy z banerami MorSKI przy restauracji Biały Miś, trzeba być już gotowym do zajęć ze sprzętem narciarskim i karnetem.

Zapraszamy rodziców do uczestniczenia w programie i oglądania zajęć na stoku z odpowiedniej odległości, aby nie przeszkadzać dzieciom.

Godzina lekcyjna = 50min.

Prosimy o zakup karnetu o wartości 500 pkt, w przypadku wykorzystania wszystkich punktów, będzie trzeba dokupić karnet. W przypadku niewykorzystania punktów, będzie możliwe ich wykorzystanie do końca sezonu.

Link do wypożyczalni sprzętu na stoku KLIKNIJ TUTAJ.

Zapisy poprzez formularz kontaktowy lub mailowo (kontakt@szkolamorski.pl) Prosimy o podanie:

1. Imię i nazwisko dziecka
  2. Wiek dziecka
  5. Poziom umiejętności dziecka, według poziomów:
Poziom O (początkujący)
nigdy nie był/a na nartach
Poziom  1:
umie jechać pługiem, hamować,  uczy się skręcać
Poziom 2:
umie hamować, skrecac, wjeżdzać wyciągiem orczykowym, zaczyna łączyc narty
Poziom 3 (zaawansowany):
jeździ równolegle, wjeżdża wyciągiem każdym wyciągiem orczykowym, skręt stop

Konieczne wcześniejsze zapisy oraz wpłata zaliczki w wysokości 110 zł. Zaliczka jest zwrotna, jeśli nie uzbiera się min. ilość uczestników.  Prosimy o uregulowanie całej płatności za zajęcia godzinę przed rozpoczęciem 1 zajęć oraz pobranie koszulki na zajęcia w biurze Szkoły MorSKI.

NR KONTA mBANK
48 1140 2004 0000 3602 7483 6386
Jadwiga Kamińska Szkoła Morski
ul. Jabłoniowa 25A/25
(z dopiskiem imie i nazwisko dziecka, termin i rodzaj kursu)

UWAGA! ABY GRUPA WYSTARTOWALA MUSI ZGŁOSIĆ SIĘ MIN. 3 DZIECI

Istnieje możliwość dołączenia do grupy, która już wystartowała w zależności od poziomu zaawansowania dziecka oraz wolnych miejsc w grupie.  W przypadku małej frekwencji proponujemy lekcje indywidualne.

Zajęcia dla grup początkujących odbywają się na strefie dla początkujących „Ziajalandii”. W przypadku nie działania strefy zajęcia na poziomie P0 będą odwołane, o czym będziemy informować.

Informacja o czynnych wyciągach: KLIKNIJ TUTAJ

Soboty i niedziele działania stacji w sezonie 2021/2022