Wind & Kite

szkolamorski-sprobuj-windsurfingu-kolo

WINDSURFING & KITESURFING NAD JEZIOREM ŻARNOWIECKIM

Jezioro Żarnowieckie to idealne miejsce do nauki, jak i do doskonalenia pływania na windsurfingu i kitesurfingu. Naszymi atutami są: słodka woda, płycizny, komfort poruszania się na wodzie ze względu na umiarkowany ruch windsurfingowy i kitesurfingowy oraz optymalne warunki wiatrowe.

Nasza baza znajduje się w miejscowości Nadole, w niewielkiej odległości od Dębek, Białogóry oraz Karwii.

Szkolenia windsurfingowe odbywają się w bazie w Nadolu. Szkolenia kitesurfingowe odbywają się, w zależności od kierunku wiatru, w bazie w Nadolu lub w Lubkowie, po drugiej stronie jeziora.

Lekcje dla dzieci

Uwielbiamy pracę z dziećmi. Szkolimy już od najmłodszych lat, dbając o to, aby uczyć przez zabawę.

Lekcje dla dorosłych

Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. Na lekcjach z nami jest zawsze wesoło.

Kursy

Zapewniamy małe grupy, kompletny sprzęt, wykwalifikowana i doświadczoną kadrę oraz klimatyczną bazę MorSKI.

Nauka od zera

Nasi instruktorzy dopasują trudność wykonywanych zadań do kondycji i umiejętności ucznia.

Doskonalenie pływania

Kładziemy nacisk na pozytywne motywowanie uczniów, pamiętając że sport to dobra zabawa.

Obozy windsurfingowe

Naszym priorytetem jest profesjonalne szkolenie oraz bezpieczeństwo naszych kursantów.

Wypożyczanie sprzętu

Pianki i kapoki, deski oraz pozostały sprzęt dostępny jest w szkole.

Cennik

Szkolenie Windsurfingowe

Ilość os.1hPakiet 6h+1W

1H LEKCYJNA = 55 MINUT

Cena zawiera sprzęt windsurfingowy

Cena nie zawiera pianki

Szkolenie Kitesurfingowe

Ilość os.1hPakiet 4h/osPakiet 8h/os
2+240460840

1H LEKCYJNA = 55 MINUT

Szkolenie kitesurfingowe odbywa się w blokach 2h.

Wypożyczalnia

1h2h3h4h
Zestaw szkoleniowy50 zł100 zł130 zł160 zł
Zestaw ślizgowy60 zł120 zł160 zł200 zł
Zestaw Kitesurfingowy80 zł160 zł220 zł 270 zł
Deska szkoleniowa30 zł60 zł80 zł100 zł
Deska ślizgowa40 zł80 zł110 zł130 zł
Pędnik30 zł60 zł80 zł100 zł
Trapez15 zł30 zł40 zł50 zł
Pianka10 zł20 zł30 zł35 zł
Kamizelkagratis
Asekuracja 60 zł

*w skład zestawu wchodzi: deska, pędnik.

Przechowalnia

DESKA – 10 zł/ doba
PĘDNIK – 10 zł/ doba

Kursy dla dzieci i dorosłych

szkolamorski-windsurfing-038

Półkolonie

szkolamorski-windsurfing-052

Obozy windsurfingowo-survivalowe

morski-18

Nasz team

Zapewniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która indywidualnie podchodzi do każdego kursanta. Naszym priorytetem jest profesjonalne szkolenie oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

Adam

Karol

Piotrek

FAQ

Na lekcje trzeba się zaopatrzyć w ręcznik oraz  kostium kąpielowy/kąpielówki. Pianki i kapoki oraz pozostały sprzęt dostępny jest w szkole.

Uczymy dzieci już od 5 roku życia. Zachęcamy do zapisania dziecka na 1 lekcję, po której będziemy mogli ocenić czy jest ono w odpowiednim wieku do szkolenia oraz co najważniejsze, czy dziecku podoba się ten sport. Z doświadczenia wiemy, że dzieci to uwielbiają 🙂 W zajęciach grupowych mogą uczestniczyć dzieci od 9 roku życia.

Tak, jak najbardziej. Osoba bez przygotowania fizycznego może się uczyć. Instruktor dopasuje trudność wykonywanych zadań do kondycji ucznia.

Lokalizacja

Znajdujemy się w niewielkiej odległości od morza, także wielu naszych kursantów przyjeżdża do nas bezpośrednio z Białogóry (12 km), Dębek (20 km) oraz Karwii (22 km). Dokładny adres: ul. Bałtycka 30 84-250 Nadole (gmina Gniewino)