Windsurfing

szkolamorski-sprobuj-windsurfingu-kolo

WINDSURFING NAD JEZIOREM ŻARNOWIECKIM

Jezioro Żarnowieckie to idealne miejsce do nauki, jak i do doskonalenia pływania na windsurfingu. Naszymi atutami są: słodka woda, komfort poruszania się na wodzie ze względu na umiarkowany ruch windsurfingowy oraz bezpieczeństwo, dzięki płyciznom, optymalnym warunkom wiatrowym oraz asekuracji motorówki.

Lekcje dla dzieci

Uwielbiamy pracę z dziećmi. Szkolimy już od najmłodszych lat, dbając o to, aby uczyć przez zabawę.

Lekcje dla dorosłych

Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. Na lekcjach z nami jest zawsze wesoło.

Kursy

Zapewniamy małe grupy, kompletny sprzęt, wykwalifikowana i doświadczoną kadrę oraz klimatyczną bazę MorSKI.

Nauka od zera

Nasi instruktorzy dopasują trudność wykonywanych zadań do kondycji i umiejętności ucznia.

Doskonalenie pływania

Kładziemy nacisk na pozytywne motywowanie uczniów, pamiętając że sport to dobra zabawa.

Obozy windsurfingowe

Naszym priorytetem jest profesjonalne szkolenie oraz bezpieczeństwo naszych kursantów.

Wypożyczanie sprzętu

Pianki i kapoki, deski oraz pozostały sprzęt dostępny jest w szkole.

Cennik

Szkolenie

Ilość os.1hPakiet 6hPakiet 12h
1100 zł/os.550 zł/os.1000 zł/os.
280 zł/os.450 zł/os.800 zł/os.
3+70 zł/os.400 zł/os.650 zł/os.

1H LEKCYJNA = 55 MINUT
*PAKIET 6H zawiera 1h wypożyczenia sprzętu gratis
*PAKIET 12h zawiera 3h wypożyczenia sprzętu gratis

Przechowalnia

DESKA – 5 zł/ doba
PĘDNIK – 5 zł/ doba

Wypożyczalnia

1h2h3h4h
Zestaw szkoleniowy50 zł100 zł120 zł140 zł
Zestaw ślizgowy60 zł120 zł130 zł150 zł
Deska szkoleniowa30 zł60 zł75 zł90 zł
Deska ślizgowa40 zł80 zł100 zł120 zł
Pędnik30 zł60 zł75 zł90 zł
Trapez15 zł30 zł40 zł50 zł
Pianka10 zł20 zł25 zł30 zł
Kamizelkagratisgratisgratisgratis

*W skład zestawu wchodzi: deska, pędnik.

Kursy dla dzieci i dorosłych

szkolamorski-windsurfing-038

Półkolonie

szkolamorski-windsurfing-052

Obozy windsurfingowo-survivalowe

morski-18

Nasz team

Zapewniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która indywidualnie podchodzi do każdego kursanta. Naszym priorytetem jest profesjonalne szkolenie oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

Adam

Karol

Piotrek

FAQ

Na lekcje trzeba się zaopatrzyć w ręcznik oraz  kostium kąpielowy/kąpielówki. Pianki i kapoki oraz pozostały sprzęt dostępny jest w szkole.

Uczymy dzieci już od 5 roku życia. Zachęcamy do zapisania dziecka na 1 lekcję, po której będziemy mogli ocenić czy jest ono w odpowiednim wieku do szkolenia oraz co najważniejsze, czy dziecku podoba się ten sport. Z doświadczenia wiemy, że dzieci to uwielbiają 🙂 W zajęciach grupowych mogą uczestniczyć dzieci od 9 roku życia.

Tak, jak najbardziej. Osoba bez przygotowania fizycznego może się uczyć. Instruktor dopasuje trudność wykonywanych zadań do kondycji ucznia.

Lokalizacja

Znajdujemy się w niewielkiej odległości od morza, także wielu naszych kursantów przyjeżdża do nas bezpośrednio z Białogóry (12 km), Dębek (20 km) oraz Karwii (22 km). Dokładny adres: ul. Bałtycka 30 84-250 Nadole (gmina Gniewino)