791 609 515
kontakt@szkolamorski.pl

Wyjazd narciarski – APRICA

APRICA & Adamello SKI  | Wyjazd rodzinny
29.02-07.03.2020 | 600 EURO

NARCIARSKA PRZYGODA I SŁONECZNY RELAX

Aprica znajduje się w Valtellinie, prowincji położonej w północnej części Lombardii. To malownicza miejscowość z wieloma zabytkami oraz ciekawą architekturą. Niewątpliwą atrakcją jest 50 rozsianych po ulicach miasta murali inspirowanych lokalną historią i środowiskiem naturalnym. Miasteczko leży na wspaniałym płaskowyżu, między nakładającymi się na siebie naturalnymi pasmami górskimi, na wysokości 1181m. Poza narciarstwem w ośrodku można spróbować innych sportów, najciekawsze propozycje to: jazda psimi zaprzęgami, wycieczki w rakietach śnieżnych, lodowa ścianka wspinaczkowa czy loty na paralotni. A po ciężkim dniu spędzonym na nartach proponujemy spacer po miasteczku oraz spa, które oferuje kąpiele oraz masaże.

Trasy narciarskie Aprica oferuje 50 km tras narciarskich, 18 wyciągów, 21 tras narciarskich, 3 trasy dla narciarstwa biegowego. Trasy narciarskie leżą na obszarze pomiędzy 1200 i 2300 m wysokości, umożliwiając zjechanie z góry bezpośrednio do HOTELU LB.  Aprica, jest również, doskonałą opcja dla osób zaczynających śnieżną przygodę. Ośrodek oferuje 30 km świetnie przygotowanych i nasłonecznionych tras dla początkujących. Narciarze średnio zaawansowani mają do dyspozycji 13 km tras czerwonych a zaawansowani 9 km tras o najwyższym stopniu trudności, na których nie raz trenowała kadra włoska. Najbardziej wymagająca to czarna trasa Benedetti, która stromo schodzi do miasta i ma ponad 2 km długości. Wszystkie trasy są położne niezwykle malowniczo, a chwilach odpoczynku można podziwiać przepiękne widoki. Freestyle-owcy do dyspozycji w snowparku Initial Park mają halfpipe, hopki, reile, boxy. Ciekawostką jest to, że wiedzie on w połowie przez las, gdzie znajduje się pare naturalnych hopek z miękkim lądowaniem w puchu. Wysokość: 1162m – 2270m Różnica wzniesień: 1108m Łączna długość tras : 50 km Najdłuższa trasa: 7 km Snowpark: Initial Park

Adamello Ski składa się z dwóch ośrodków: leżącego wysoko Tonale i położonego około 10km na zachód Ponte di Legno. Oba różnią się od siebie diametralnie i doskonale się uzupełniają. Choć w Tonale nie brakuje ciekawych i długich tras czerwonych i czarnych, to miejscówka ta słynie głównie z dużej liczny łatwych stoków dla początkujących – od najkrótszych i prawie płaskich po kilkukilometrowe niebieskie autostrady. Dodatkową atrakcją Tonale jest kolej linowa prowadząca na lodowiec Presena (3069m), skąd rozpościera się przepiękna panorama.

Zakwaterowanie

Hotel Larice Bianco Aprica ***

Hotel Larice Bianco położony jest BEZPOŚREDNIO NA STOKU TUŻ OBOK KOLEJKI LINOWEJ ALPE VAGO  prowadzącej do 50 km tras narciarskich. Obiekt oferuje pokoje z panoramicznym widokiem na góry i zapewnia bezpłatny prywatny parking. Pokoje są przestronne wyposażone w tv, sejf, łazienkę z suszarką do włosów oraz większość pokoi posiada balkon. Kuchnia hotelowa opiera się na daniach regionalnych oraz tradycyjnych potrawach kuchni włoskiej. 

CENA

 • Osoba dorosła 620 euro
 • Senior (urodzony przed 30.11.1952) 600 euro
 • Junior (od 7 do 12) 420 euro (przy dwóch pełnopłatnych osobach dorosłych)
 • Dziecko (3 do 7.99 lat) 320 euro ( przy dwóch pełnopłatnych osobach dorosłych)
 • Baby od (0 do 2.99 la) gratis (przy dwóch pełnopłatnych osobach dorosłych)

CENA ZAWIERA:

 • 7 noclegów w hotelu Larice Bianco***
 • wyżywienie (śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja)
 • skipass Aprica 6 dni
 • ubezpieczenie NNW OC AC
 • integracyjne prosecco na jednym ze stoków
 • 1,5 h szkolenie narciarskie dla dorosłych (grupowe)
 • opieka rezydentów
 • animacje (karaoke, wykład narciarski, wieczór gier i zabaw,kalambury, apreski)
 • zawody/trening w slalomie gigancie
 • Apreski

ANIMACJE:

 • Karaoke
 • kalambury
 • bingo
 • apreski
 • wykład z narciarstwa
 • wieczór gier i zabaw
 • jaka to melodia

ZNIŻKI:

 • dostawka – 30 Euro
 • wczesna rezerwacja do 30 czerwca 15 Euro/osoba
 • zniżki dla grup 15 Euro/osoba

DODATKOWO PŁATNE:

 • dojazd autokarem 450 zł
 • skipass Valadaski ( Adamello ski) 40 Euro
 • pokój jednoosobowy – dopłata 100 Euro
 • pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania dopłata 120 Euro
 • pokój czteroosobowy jako trzyosobowy dopłata 30 Euro za wolne łóżko
 • Łóżeczko dla dziecka do 2.99 lat 15 Euro/doba

Szkolenie narciarkskie

Oferta została przygotowana na bazie wieloletniego doświadczenia instruktorów Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarstwa ( SITN, PZN) Pracujących na stokach australijskich, austryiackich, francuskich szwajcarskich, włoskich no i przede wszystkim polskich. Dzięki temu jesteśmy gwarancją jakości, bezpieczeństwa i niezapomnianej przygody w śnieżnych włoskich alpach. Od 7 Lat organizujemy wyjazdy narciarskie dbając o najmniejsze szczegóły . Starannie selekcjonujemy ośrodki narciarskie, skupiając się na bezpieczeństwie, łatwości i atrakcyjności tras, rodzinnej atmosferze oraz przystępnej cenie. Prowadzimy Licencjonowaną szkołę SITN PZN „MorSKI” dzięki czemu zapewniamy najlepsze szkolenie instruktorskie, wyłącznie z instruktorami SITN PZN. Nasza kadra jest po to aby zapewnić Państwu niezapomnianą przygodę, najwyższą jakość szkolenia, bezpieczeństwo , Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Ważne dla nas jest to, aby nauka z nami, oprócz bezpieczeństwa i wspaniałych postępów narciarsko-snowboardowych, przynosiła Państwu oraz Państwa dzieciom satysfakcję, dobrą zabawę i przyjemność.

2h dziennie/6 dni
1400 PLN

Cena obejmuje:
nauka jazdy na nartach od podstaw lub doskonalenie umiejętności na każdym poziomie
zaawansowania (również jazda na slalomie GS i SL)
2 godziny jazdy dziennie z instruktorem przez 6 dni
nauka w systemie 1:1 z instruktorem
codzienną video analizę
wykwalifikowana i doświadczona kadra SITN PZN
fotorelacje

Zarezerwuj
2h dziennie/6 dni
700 PLN

Cena obejmuje:
nauka jazdy na nartach od poziomu podstawowego do zaawansowanego
2 godziny jazdy dziennie z instruktorem przez 6 dni
codzienna wideoanaliza
wykwalifikowana i doświadczona kadra SITN PZN
małe grupy (max 7 kursantów na jednego instruktora)
znaczniki
fotorelacje

Zarezerwuj
4h dziennie/6 dni
900 PLN

Cena obejmuje:
Nauka jazdy na nartach od poziomu podstawowego do zaawansowanego
4 godziny jazdy dziennie z instruktorem przez 6 dni
codziennie wideoanaliza
Wykwalifikowana i doświadczona kadra SITN PZN
Małe grupy ( max 7 kursantów na jednego instruktora)
Znaczniki
Fotorelacje

Zarezerwuj
Szkolenia narciarskie dla najmłodszych
900 PLN
Metody zajęć z najmłodszymi są sprawdzone i bezpieczne, dostosowane do możliwości psychicznych i fizycznych dzieci. Program szkolenia został oparty na wskazówkach Polskiego Związku Narciarskiego. Dzieci uczą się zasad bezpieczeństwa oraz jazdy na nartach od podstaw. Naszym mottem jest, że narciarstwo dla dzieci to przede wszystkim zabawa i dużo radości.

Cena obejmuje:
Nauka jazdy na nartach od poziomu podstawowego do zaawansowanego
4 godziny jazdy dziennie z instruktorem przez 6 dni
2 h animacji wieczornych
Wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorską z kwalifikacjami Instruktora SITN PZN
Małe grupy
Zawody w slalomie gigancie
Fotorelacje

Cena nie obejmuje:
Skipasu
Dojazdu
Wypożyczenia sprzętu narciarskiego
Kasku
Wyżywienia
Noclegu

Uproszczony schemat zajęć:
9:30
Zbiórka na stoku
11:30 -12:30 Przerwa obiadowa z rodzicami*
15:30 Zakończenie zajęć, odbiór dzieci
17:00 Animacje wieczorne

Piątego dnia odbywają się zawody w slalomie gigancie oraz uroczyste zakończenie wraz z wręczeniem dyplomów i medali.
Ostatniego dnia podczas popołudniowej sesji odbywa się Family Day. Dzieci jeżdżą razem z rodzicami i instruktorem. Zajęcia te przeprowadzane są w formie zabawowej.

Animacje wieczorne:
Technika, kreatywność
– samodzielne tworzenie zabawek z „niczego”
Sztuka – przygotowanie przedstawienia teatralnego o tematyce narciarskiej
Rozrywka – gry i zabawy
Wiedza – nauka zasad bezpieczeństwa na stoku
Malarstwo – malowanie wspólnego obrazu na formacie papieru A0

Dodatkowe informacje:
* minimalna liczba uczestników to 4 osoby
* uczestnicy jeżdżą w koszulkach szkoły MorSKI
* zawody przeprowadzane są przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu filmy LISKI oraz ALGE.
* każdy uczestnik otrzymuje dyplom i drobny upominek
* podczas trwania przedszkola uczestnicy zdobywają umiejętności, które odpowiednio zaznaczają w swoim indeksie narciarza.

Zarezerwuj

Uwaga! Zapisu na szkolenie z instruktorem należy dokonać przed wyjazdem.

Filmy z poprzednich wyjazdów

Galeria

Rezerwacja wyjazdu

Aby dokonać rezerwacji prosimy przesłać:
1. Imię i nazwisko każdego uczestnika oraz osoby podpisującej umowę
2. Data urodzenia
3. Adres Zameldowania
4. Pesel
5. Nr i serie dokumentu tożsamości
6. Data ważności dokumentu
7. Telefony Kontaktowe
8. W tytule rodzaj wyjazdu np: Gruzja hotel Marco Polo.

Wypełnienie „rezerwacji wstępnej” nie oznacza zawarcia umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wyjazdu z 2 tygodniowym wyprzedzeniem oraz zwrot pełnej zaliczki Klientowi.

Po sprawdzeniu dostępności miejsc skontaktujemy się z Państwem w celu dokonania pełnej rezerwacji. Wtedy również zostaną do Państwa przesłane dokumenty tj.: umowa-zgłoszenie w imprezie turystycznej oraz warunki uczestnictwa.

Z chęcią odpowiemy na Państwa dodatkowe pytania.

Karol Kamiński +48 694 989 284,
E-mail: kontakt@szkolamorski.pl