Rezerwacja Lekcji: 790 818 069 Windsurfing/Kite:694 989 284

Wyjazdy Narciarskie-Pinzolo, Madonna di Campiglio

Pinzolo-Madonna di Campiglio | 
12–19.03.2022 | 730 EURO

Resort pełen słońca

Pinzolo (800 m n.p.m.) to bardzo ładna średniowieczna miejscowość położona na terenie Naturalnego Parku Adamello Brenta, otoczona szczytami Dolomitów Brenta. Jedną z atrakcji turystycznych miasteczka jest kościół  ze średniowiecznymi freskami namalowanymi przez Simone Baschenis. Miejscowość posiada własny ośrodek narciarski „ Doss Del Sabion”. Od znanej na całym świecie Madonny Di Campiglio oddalona jest zaledwie 8 km. Nowe połączenie wyciągów narciarskich z trasami Madonny Di Campiglio jeszcze bardziej podkreśla popularność tego kurortu narciarskiego.

Madonna di Campiglio to urokliwe miasteczko położone na wysokości 1550 m n.p.m. w dolinie Val Rendena w paśmie gór Dolomitów Brenta. Resort ten dziś  jest z pewnością numerem jeden wśród włoskich ośrodków narciarskich. Co roku rozgrywane są tutaj zawody alpejskiego Pucharu Świata na trasie Fis-Piste „3-Tre”. Madonna także połączona jest z ośrodkami Folgaridy i Marillevy, co daje nam w sumie 160 km tras narciarskich. Region jest dopasowany do potrzeb rodzin z dziećmi, ale również sprawi, że nawet zaawansowanym narciarzom i snowboardzistom podniesie się poziom adrenaliny. Dla najodważniejszych proponujemy freeride w głębokim śniegu oraz 3 światowej klasy snowparki.

Zakwaterowanie

Hotel Collini ***

Rodzina Collini prowadzi bardzo przytulny i komfortowy 3-gwiazdkowy hotel. Pokoje wyposażone są w komfortowe łóżka oraz drewniane meble, a wystrój utrzymany jest w alpejskim stylu. Hotel zlokalizowany jest w samym centrum Pinzolo, zaledwie kilka kroków od promenady i 300 metrów od wyciągu. Od samego początku pobytu można zauważyć, że właściciele dbają o każdą chwilę wypoczynku gości. Klimatyczna kolacja w Górskiej Chacie, nowopowstałe spa & wellness, rodzinna atmosfera, gościnność właścicieli oraz wspaniała, regionalna kuchnia  sprawiają, że miejsce to staje się ostoją dla duszy i ciała. 

CENA:

 • Osoba dorosła 730 euro
 • Senior (urodzony przed 30.11.1952) 730 euro
 • Junior (od 8 lat do 16 lat) 534 euro (przy dwóch pełnopłatnych osobach dorosłych)
 • Dziecko (3 do 7.99 lat) 327 euro ( przy dwóch pełnopłatnych osobach dorosłych)
 • Baby od (0 do 2.99 la) gratis (przy dwóch pełnopłatnych osobach dorosłych)

CENA ZAWIERA:

 • 7 noclegów w Hotelu Collini ***
 • wyżywienie (śniadanie w formie bufetu i obiadokolacja)
 • skipass 6 dni Pinzolo
 • wellness & spa
 • ubezpieczenie NNW OC AC
 • klimatyczna kolacja w „Górskiej Chacie”
 • Integracyjne prosecco na jednym ze stoków
 • szkolenie dla dorosłych 1,5h (grupowe)
 • opieka rezydentów
 • apreski
 • animacje wieczorne
 • opłatę klimatyczną

ANIMACJE:

 • Karaoke
 • kalambury
 • apreski
 • wykład z narciarstwa
 • wieczór gier i zabaw
 • bingo
 • dyskoteka

ZNIŻKI:

 • dostawka minus 25 Euro
 • dojazd we własnym zakresie  minus 60 Euro
 • wczesna rezerwacja do 30 czerwca 15 Euro/osoby
 • zniżki dla grup 15 Euro/osoby ( Grupa minimum 20 osób)

DODATKOWO PŁATNE:

 • skipass Skiarea 90 Euro
 • dojazd autokarem 600 zł
 • pokój jednoosobowy – dopłata 70 Euro
 • pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania dopłata 180 Euro.
 • szkolenie narciarskie

Szkolenie narciarkskie

Oferta została przygotowana na bazie wieloletniego doświadczenia instruktorów Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarstwa ( SITN, PZN) Pracujących na stokach australijskich, austryiackich, francuskich szwajcarskich, włoskich no i przede wszystkim polskich. Dzięki temu jesteśmy gwarancją jakości, bezpieczeństwa i niezapomnianej przygody w śnieżnych włoskich alpach. Od 7 Lat organizujemy wyjazdy narciarskie dbając o najmniejsze szczegóły . Starannie selekcjonujemy ośrodki narciarskie, skupiając się na bezpieczeństwie, łatwości i atrakcyjności tras, rodzinnej atmosferze oraz przystępnej cenie. Prowadzimy Licencjonowaną szkołę SITN PZN „MorSKI” dzięki czemu zapewniamy najlepsze szkolenie instruktorskie, wyłącznie z instruktorami SITN PZN. Nasza kadra jest po to aby zapewnić Państwu niezapomnianą przygodę, najwyższą jakość szkolenia, bezpieczeństwo , Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Ważne dla nas jest to, aby nauka z nami, oprócz bezpieczeństwa i wspaniałych postępów narciarsko-snowboardowych, przynosiła Państwu oraz Państwa dzieciom satysfakcję, dobrą zabawę i przyjemność.

2h dziennie/6 dni
1800 PLN

Cena obejmuje:
nauka jazdy na nartach od podstaw lub doskonalenie umiejętności na każdym poziomie
zaawansowania (również jazda na slalomie GS i SL)
2 godziny jazdy dziennie z instruktorem przez 6 dni
nauka w systemie 1:1 z instruktorem
codzienną video analizę
wykwalifikowana i doświadczona kadra SITN PZN
fotorelacje

Zarezerwuj
2h dziennie/6 dni
900 PLN

Cena obejmuje:
nauka jazdy na nartach od poziomu podstawowego do zaawansowanego
2 godziny jazdy dziennie z instruktorem przez 6 dni
codzienna wideoanaliza
wykwalifikowana i doświadczona kadra SITN PZN
małe grupy (max 7 kursantów na jednego instruktora)
znaczniki
fotorelacje

Zarezerwuj
4h dziennie/6 dni
1300 PLN

Cena obejmuje:
Nauka jazdy na nartach od poziomu podstawowego do zaawansowanego
4 godziny jazdy dziennie z instruktorem przez 6 dni
codziennie wideoanaliza
Wykwalifikowana i doświadczona kadra SITN PZN
Małe grupy ( max 7 kursantów na jednego instruktora)
Znaczniki
Fotorelacje

Zarezerwuj
Szkolenia narciarskie dla najmłodszych ( 5 -7 lat)
1300 PLN
Metody zajęć z najmłodszymi są sprawdzone i bezpieczne, dostosowane do możliwości psychicznych i fizycznych dzieci. Program szkolenia został oparty na wskazówkach Polskiego Związku Narciarskiego. Dzieci uczą się zasad bezpieczeństwa oraz jazdy na nartach od podstaw. Naszym mottem jest, że narciarstwo dla dzieci to przede wszystkim zabawa i dużo radości.

Cena obejmuje:
Nauka jazdy na nartach od poziomu podstawowego do zaawansowanego
4 godziny jazdy dziennie z instruktorem przez 6 dni
2 h animacji wieczornych
Wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorską z kwalifikacjami Instruktora SITN PZN
Małe grupy
Zawody w slalomie gigancie
Fotorelacje

Cena nie obejmuje:
Skipasu
Dojazdu
Wypożyczenia sprzętu narciarskiego
Kasku
Wyżywienia
Noclegu

Uproszczony schemat zajęć:
9:30
Zbiórka na stoku
11:30 -12:30 Przerwa obiadowa z rodzicami*
15:30 Zakończenie zajęć, odbiór dzieci
17:00 Animacje wieczorne

Piątego dnia odbywają się zawody w slalomie gigancie oraz uroczyste zakończenie wraz z wręczeniem dyplomów i medali.
Ostatniego dnia podczas popołudniowej sesji odbywa się Family Day. Dzieci jeżdżą razem z rodzicami i instruktorem. Zajęcia te przeprowadzane są w formie zabawowej.

Animacje wieczorne:
Technika, kreatywność
– samodzielne tworzenie zabawek z „niczego”
Sztuka – przygotowanie przedstawienia teatralnego o tematyce narciarskiej
Rozrywka – gry i zabawy
Wiedza – nauka zasad bezpieczeństwa na stoku
Malarstwo – malowanie wspólnego obrazu na formacie papieru A0

Dodatkowe informacje:
* minimalna liczba uczestników to 4 osoby
* uczestnicy jeżdżą w koszulkach szkoły MorSKI
* zawody przeprowadzane są przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu filmy LISKI oraz ALGE.
* każdy uczestnik otrzymuje dyplom i drobny upominek
* podczas trwania przedszkola uczestnicy zdobywają umiejętności, które odpowiednio zaznaczają w swoim indeksie narciarza.

Zarezerwuj

Filmy z poprzednich wyjazdów

Galeria

Rezerwacja wyjazdu

Aby dokonać rezerwacji prosimy przesłać:
1. Imię i nazwisko każdego uczestnika oraz osoby podpisującej umowę
2. Data urodzenia
3. Adres Zameldowania
4. Pesel
5. Data ważności dokumentu
6. Telefony Kontaktowe
7. W tytule rodzaj wyjazdu np: Gruzja hotel Marco Polo.

Wypełnienie „rezerwacji wstępnej” nie oznacza zawarcia umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wyjazdu z 2 tygodniowym wyprzedzeniem oraz zwrot pełnej zaliczki Klientowi.

Po sprawdzeniu dostępności miejsc skontaktujemy się z Państwem w celu dokonania pełnej rezerwacji. Wtedy również zostaną do Państwa przesłane dokumenty tj.: umowa-zgłoszenie w imprezie turystycznej oraz warunki uczestnictwa.

Z chęcią odpowiemy na Państwa dodatkowe pytania.

Karol Kamiński +48 694 989 284,
E-mail: kontakt@szkolamorski.pl